Psychoterapia

Przedstawiamy Państwu znakomitą ofertę, jaką ma gabinet psychologiczny Better, który mieści się we Wrocławiu. W ofercie naszego gabinetu znajduje się najwyższej jakości psychoterapia, prowadzona przez znakomitych specjalistów, wśród których znajduje się zarówno psycholog. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się szerzej z naszą ofertą.

Ginekolog Kraków

W ostatnich latach, w związku z rosnącą świadomością zdrowotną, wiele kobiet decyduje się na przeprowadzenie u siebie kompleksowych badań w zakresie narażenia na nowotwory. Klinika Lukoschek prowadzi kolposkopię a więc specjalistyczne badanie w zakresie profilaktyki raka szyjki macicy. Każdy ginekolog powinien rozmawiać ze swoimi pacjentkami na temat czynników ryzyka, oraz konieczności przeprowadzania regularnych testów. W celu umówienia się na wizytę w Krakowie konieczna jest wcześniejsza telefoniczna lub internetowa rejestracja.

Dietetyk

Nasza kondycja zdrowotna w dużej mierze uzależniona od tego jest co jemy i z jaką regularnością spożywamy posiłki. We wrocławskiej klinice CardioHome, w ułożeniu prawidłowego jadłospisu pomoże Państwu dietetyk. Dzięki temu polepszy się nie tylko praca waszego organizmu, lecz także zrzucicie zbędne kilogramy.

psychoterapeuta łódź

W Instytucie Badań Psychologicznych Empiria w Łodzi oferujemy szkolenia rozwoju osobistego, które pozwolą Ci lepiej poznać samego siebie i nauczyć się praktycznych umiejętności miękkich. To tak zwane intuicyjne umiejętności komunikacyjne, odczytywanie emocji drugiego człowieka itp. Nauczysz się lepiej wyrażać swoje argumenty, bardziej precyzyjnie, jak również rozwiązywać konflikty. Zapraszamy do zapisywania się na nasze warsztaty wszystkich, którym zależy na budowaniu swego pozytywnego wizerunku.

Poradnia zdrowia psychicznego

Potrzebujesz skorzystać z usług jakie oferuje poradnia zdrowia psychicznego? Warszawa, ulica Stryjeńskich 19 to adres pod którym znajduje się znane i polecane NZOZ Centrum Terapii DIALOG. Dzięki oferowaniu profesjonalnej oraz specjalistycznej pomocy – na pewno możesz zgłosić się do tej poradni zdrowia psychicznego.

Generator do termolezji

Przedstawiamy wysokiej klasy urządzenia medyczne do terapii przeciwbólowej. To nowoczesny generator do termolezji, który można zamówić na stronie internetowej firmy Wolfmed. Wykorzystuje się go do leczenia metodą, która pozwala na redukcję trwałych i nieustających stanów bólowych u pacjenta. W naszym asortymencie znajdziesz sprzęt wykorzystujący najnowsze osiągnięcia inżynierii i techniki medycznej. Urządzenie pozwala na precyzyjne działanie lekarza i zwiększa komfort pracy w szpitalu czy gabinecie.

fizykoterapia gdynia

Jednym z sektorów naszej działalności jest rehabilitacja dzieci. Gdynia to miejsce, w którym znajduje się Przychodnia Morska oferująca profesjonalną pomoc w procesie rehabilitacji najmłodszych. Posiadamy nowoczesne sprzęty medyczne i zatrudniamy wykwalifikowanych specjalistów w zakresie rehabilitacji dziecięcej.

centrum stomatologiczne gdańsk

Odpowiednie zadbanie o własne uzębienie to nie tylko kwestia lepszego samopoczucia czy też atrakcyjniejszego wyglądu, lecz także dbania o własne zdrowie, gdyż kondycja jamy ustnej wpływa na kondycję całego organizmu. Centrum stomatologiczne Dentineo położone w zachodniej części Gdańska oferuje swoim pacjentom leczenie i poprawę estetyki uśmiechu. Świadczymy również usługi z zakresu dentystyki chirurgicznej czy estetycznej. W ramach runowych działań zachowawczych zajmujemy się diagnozowaniem i leczeniem próchnicy.

Sklep internetowy z kosmetykami naturalnymi

Nami to sklep internetowy z kosmetykami naturalnymi. Są to preparaty, które niemal w całości (95 procent składu) skomponowane są z organicznych komponentów i ekstraktów roślinnych. Polecamy rewelacyjną maseczkę z pomidora na noc, która liftinguje, odmładza, zwiększa napięcie skóry, zwiększa jej odporność na szkodliwe czynniki środowiska, zanieczyszczenie itp. Likopen to substancja chroniąca nas przed nowotworami. Pomidory są w nią bogate. Polecamy również inne kremy i maski. Nie uczulają i nie podrażniają.

Sklep medyczny

Jako profesjonalny sklep medyczny pragniemy skompletować taki asortyment, który będzie w stanie sprostać oczekiwaniom wszystkich naszych klientów. Wiemy, iż akcesoria, które sprzedajemy ułatwiają im powrót do zdrowia, sprawności fizycznej oraz odzyskanie lepszego samopoczucia. Dysponujemy również urządzeniami, które pozwolą w warunkach domowych przeprowadzić standardowe testy diagnostyczne - np. związane z pomiarem ciśnienia tętniczego. Akcesoria higieniczne natomiast ułatwią opiekę nad starszymi i leżącymi pacjentami.

Badania psychologiczne kierowców

Przeprowadzamy badania psychologiczne kierowców - szybko, sprawnie i całkowicie profesjonalnie. Jeżeli zależy Ci na rzetelnej współpracy na najwyższym poziomie, nasza propozycja bez wątpienia Cię zainteresuje. Możemy Cię zapewnić, że wszystkie wykonane przez badania psychologiczne będą skuteczne i dokładne.