szkolenia przeciwpożarowe

Nasza firma oferuje rozmaite szkolenia przeciwpożarowe oraz kursy pomocy przedmedycznej. Zatrudniamy doświadczonych specjalistów, którzy w przystępny i rzeczowy sposób przedstawią najistotniejsze zagadnienia dotyczące bezpieczeństwa i higieny pracy. Zachęcamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty!

Nauka śpiewu

Zapraszamy Państwa do zapoznana się z naszą ofertą zajęć dotyczącą nauki śpiewu. Gwarantujemy profesjonalną kadrę, zajęcia indywidualne i grupowe oraz co najważniejsze miłą atmosferę zajęć. Nauka śpiewu nie jest jedyną prowadzoną przez nas usługą, prowadzimy również zajęcia z gry na instrumentach, teorii muzycznej i innych wspaniałych zajęć.

Technik farmaceutyczny

Po niedawnej reformie szkolnictwa zawodowego możliwe jest zdobycie nawet kilku kwalifikacji zawodowych w trakcie jednego procesu nauczania. W szkołach policealnych po zakończeniu kursu otrzymuje się certyfikat zawodowy na tożsamym druku MEN wydawanym w szkołach średnich publicznych o profilu zawodowym. W medycznej szkole policealnej oferujemy naukę na dwuletnim kursie na kierunku technik farmaceutyczny. To bardzo pożądany na rynku pracy zawód. Prowadzimy nabór do nowych grup. Zapraszamy.