szkolenia przeciwpożarowe

Nasza firma oferuje rozmaite szkolenia przeciwpożarowe oraz kursy pomocy przedmedycznej. Zatrudniamy doświadczonych specjalistów, którzy w przystępny i rzeczowy sposób przedstawią najistotniejsze zagadnienia dotyczące bezpieczeństwa i higieny pracy. Zachęcamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty!

Optymalizacja SQL

Nasza firma świadczy usługę szkoleń związanych z programowaniem baz danych. Optymalizacja SQL zostanie wyjaśniona w przystępny sposób, a wszystkie lekcje zostaną zaprezentowane na podstawie praktycznych przykładów, dzięki czemu łatwo i przyjemnie będzie można je zastosować we własnej pracy. Kompletny program szkolenia zawiera 9 modułów.

Kurs na podnośniki

Ofertę kierujemy do budowlańców i osób, którym zależy na nabyciu nowych umiejętności związanych z obsługą maszyn. Proponujemy kurs na podnośniki, czyli naukę obsługi ich i podestów ruchomych. Przekazujemy wiedzę o ich budowie, zasady bezpiecznego używania ich i różnych funkcji, które posiadają.Pomaga to uniknąć awarii.

Nauka śpiewu

Zapraszamy Państwa do zapoznana się z naszą ofertą zajęć dotyczącą nauki śpiewu. Gwarantujemy profesjonalną kadrę, zajęcia indywidualne i grupowe oraz co najważniejsze miłą atmosferę zajęć. Nauka śpiewu nie jest jedyną prowadzoną przez nas usługą, prowadzimy również zajęcia z gry na instrumentach, teorii muzycznej i innych wspaniałych zajęć.

Technik farmaceutyczny

Po niedawnej reformie szkolnictwa zawodowego możliwe jest zdobycie nawet kilku kwalifikacji zawodowych w trakcie jednego procesu nauczania. W szkołach policealnych po zakończeniu kursu otrzymuje się certyfikat zawodowy na tożsamym druku MEN wydawanym w szkołach średnich publicznych o profilu zawodowym. W medycznej szkole policealnej oferujemy naukę na dwuletnim kursie na kierunku technik farmaceutyczny. To bardzo pożądany na rynku pracy zawód. Prowadzimy nabór do nowych grup. Zapraszamy.