Księgowość Bydgoszcz

Fundamentem każdej firmy, cementem, który scala jej poszczególne działania, jest księgowość. To ona umożliwia opracowanie optymalizacji, skutecznych strategii rozwojowych, etc. Wszystkie te programy opierać się będą na solidnych podstawach rachunkowych, jeżeli tylko podejmą się państwo współpracy z naszą firmą. Jako licencjonowani specjaliści pragniemy zaoferować również mniej standardowe wsparcie, które pozwoli skorzystać z ulg podatkowych, odliczeń oraz wszelkich innych udogodnień finansowych.

Postępowanie sanacyjne

Postępowanie wierzycieli, zawieranie z nimi porozumienia, opracowanie planu restrukturyzacji przedsiębiorstwa - takie są elementy nowej ustawy, która weszła w życie w 2016 roku. Ma ona wpływ na min. postępowanie sanacyjne oraz układowe. Zapoznaj się z publikacjami, w których komentujemy i wyjaśniamy te zmiany.

wirtualna pomoc

Nasze usługi kierowane są do osób, które chciałyby czasowo przekazać swoje obowiązki zarządzania firmą. Wirtualna pomoc umożliwia przeprowadzenie takiego przedsięwzięcia na odległość. Do dyspozycji będziesz miał specjalnego asystenta, zapewnimy Ci także zdalną recepcję, która obsłuży służbowy telefon i skrzynkę mailową.

sprawozdanie finansowe Kraków

Sporządzenie odpowiedniego sprawozdania finansowego spółki to również przeprowadzenie dokładnego audytu, dzięki któremu możliwe jest stworzenie bilansu strat i zysków. W tych działaniach pomogą państwu nasi audytorzy. Swoim doświadczeniem oraz wiedzą wskażą państwu najkorzystniejsze drogi rozwoju przedsiębiorstwa. Kraków to miasto, w którym znajduje się siedziba naszej firmy.

Papier do drukarki

Tylko w naszym asortymencie znajdziesz szeroką gamę różnorodnych arkuszy, cieszących się zainteresowaniem w wielu branżach. W dzisiejszej ofercie chcielibyśmy serdecznie polecić oferowany przez nas papier do drukarki, który odznacza się wysoką jakością, praktycznością w zastosowaniu oraz niską ceną! Swoją ofertę dostosowujemy do indywidualnych potrzeb oraz oczekiwań naszych klientów. Dlatego właśnie proponujemy tak atrakcyjne warunki współpracy. Zapraszamy do zapoznania się oraz skorzystania z naszych usług!

Tłumacz

Jeżeli pragniesz sprowadzić do kraju pojazd zakupiony poza jego granicami, to bez wątpienia będziesz potrzebował wsparcia naszego pracownika. Podejmie się on tłumaczenia dokumentów samochodowych. Nie ograniczamy się jedynie do dowodów rejestracyjnych, ale mamy również na uwadze umowy kupna-sprzedaży, które są respektowane przez międzynarodowe prawo. Nasze usługi dotyczą różnych języków - także szwedzkiego, holenderskiego, węgierskiego, rumuńskiego, włoskiego oraz wielu innych. Daje ci to wiele ciekawych możliwości.

Zmiany prawne 2023

Nasze przedsiębiorstwo zajmuje się segregowaniem oraz opisywaniem pojęć, jakimi są zmiany prawne 2023. W poniższych dokumentach zawarty jest szereg użytecznych informacji, które mogą okazać się niezbędne zarówno dla osób prowadzących działalność gospodarczą, jak i dla jednostek fizycznych wykonujących zlecenia.

Myjnie samochodowe samoobsługowe

Obecnie niezwykle popularnym sposobem na dochodowy biznes stały się bezdotykowe myjnie samochodowe samoobsługowe. Pozwalają właścicielom aut w szybki i prosty sposób pozbyć się zabrudzeń ze swojego pojazdu. Nasza firma prowadzi sprzedaż najlepszych rozwiązań w tej dziedzinie, proponując samoobsługowe urządzenia o wyjątkowej wydajności. Podpowiadamy, gdzie najlepiej urządzić punkt czyszczenia, a także jakie urządzenia będą najbardziej odpowiednie dla Klienta. Zapewniamy szeroki wybór najlepszych, nowoczesnych urządzeń.

Instrukcje Bezpieczeństwa Pożarowego

Nasza firma zatrudnia ekspertów, którzy sporządzą dla Was praktyczne instrukcje bezpieczeństwa pożarowego. Dokumenty takie powinny zawierać plany budynku z wytyczonymi drogami ewakuacji, a także spis znajdujących się w obiekcie gaśnic. Są one wymaganym elementem zabezpieczeń przeciwpożarowych, które mają charakter użytkowy.

biuro rachunkowe Wrocław

Jeśli potrzebne jest Wam profesjonalne biuro rachunkowe - Wrocław jest miastem, gdzie znajdziecie naszych specjalistów. Dzięki przygotowanym przez nas rozwiązaniom możliwe jest zgodne z obecnie obowiązującymi przepisami prawa tworzenie dokumentów księgowych. Dzięki nam sporządzone zostaną potrzebne zestawienia podatkowe.

Likwidacja szkód

Jesteś posiadaczem polisy w jednym z TU i doświadczyłeś przykrego zdarzenia, za które przysługuje Ci rekompensata pieniężna? Nasza agencja kompleksowo przeprowadza likwidacje szkód - sporządzimy wszelkie niezbędne dokumenty, zgłosimy zdarzenie do Twojego Towarzystwa oraz przejmiemy w Twoim imieniu korespondencję z asekuratorem.