szkolenia przez internet

Dla wielu przedsiębiorców czas jest najcenniejszym dobrem. Bowiem, to właśnie upływające minuty często okazują się źródłem możliwych do poczynienia zysków. Dlatego właśnie, konstruując dla tej grupy ofertę kursów zarządzania, zdecydowaliśmy się, jako zespół Skills, na zaproponowania szkoleń przez internet.

Pakowanie do transportu morskiego

Zastanawiasz się, co zrobić, aby twoje towary były zawsze bezpieczne? Export Pack proponuje szybkie, a jednocześnie w pełni profesjonalne pakowanie do transportu morskiego. Dzięki temu będziesz mieć całkowitą pewność, że twoje produkty zabezpieczone są przed skokami temperatur, zasoleniem czy też nadmierną wilgotnością. Każdy projekt dopasowany jest do potrzeb klienta, dzięki temu będziesz pewny, że twoje artykuły będą przez cały czas bezpieczne, nawet na najdłuższej trasie. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Profesjonalne sprzątanie

Witamy w firmie sprzątającej Dorian w Warszawie. Oferujemy usługi porządkowania biur, firm, mieszkań prywatnych, bloków, osiedli, magazynów itp. Używamy profesjonalnego sprzętu i środków czyszczących. Dostosowujemy się do Państwa harmonogramu, by nie dezorganizować pracy. Polecamy się jako złote rączki.

Sprzedaż internetowa artykułów dla biur

Prowadząc internetową sprzedaż artykułów dla biur mamy na uwadze przede wszystkim wygodę towarzyszącą zakupom. Obecnie mogą Państwo złożyć zamówienie bez wychodzenia z domu - za pośrednictwem naszego portalu. Znajduje się tutaj bardzo rozbudowana oferta, która pozwoli wprowadzić do codziennej obsługi administracyjnej nie tylko nowoczesne, ale przede wszystkim komfortowe i funkcjonalne zmiany. Wśród wielu proponowanych przez nas produktów znajdują się zarówno segregatory, bindownice, jak i systemy identyfikacyjne.

Księgowość Bydgoszcz

Fundamentem każdej firmy, cementem, który scala jej poszczególne działania, jest księgowość. To ona umożliwia opracowanie optymalizacji, skutecznych strategii rozwojowych, etc. Wszystkie te programy opierać się będą na solidnych podstawach rachunkowych, jeżeli tylko podejmą się państwo współpracy z naszą firmą. Jako licencjonowani specjaliści pragniemy zaoferować również mniej standardowe wsparcie, które pozwoli skorzystać z ulg podatkowych, odliczeń oraz wszelkich innych udogodnień finansowych.

Artykuły do biura

Nasze przedsiębiorstwo powstało z myślą o stworzeniu jednego miejsca, w którym mogą Państwo kompleksowo wyposażyć swoje biura. Proponujemy niezbędne urządzenia oraz materiały do prawidłowego funkcjonowania biura, jak też artykuły spożywcze, galanterię biurową, itd. W naszej ofercie znajda Państwo wyłącznie najwyższej jakości produkty wykonane z niezwykła estetyka oraz funkcjonalne. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszego asortymentu.

Biuro rachunkowe

Od wielu lat zajmujemy się sporządzaniem kompletnej dokumentacji finansowej dla zarówno Klientów prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą, jak i duże przedsiębiorstwa. BMD to biuro rachunkowe w Częstochowie, które świadczy usługi księgowe oraz kadrowo-płacowe, w tym rozlicza koszty oraz tworzy regulaminy pracodawcy.

zadośćuczynienie za śmierć osoby bliskiej

Świadczymy pomoc w dochodzeniu odszkodowań. Oferujemy wsparcie w uzyskaniu rekompensaty finansowej, jaką jest zadośćuczynienie za śmierć bliskiej osoby w wyniku nieszczęśliwego zdarzenia, takiego jak m.in. wypadek komunikacyjny lub wypadek przy pracy. O wypłatę odszkodowania można ubiegać się nawet do 20 lat od daty zgonu.