szkolenia przez internet

Dla wielu przedsiębiorców czas jest najcenniejszym dobrem. Bowiem, to właśnie upływające minuty często okazują się źródłem możliwych do poczynienia zysków. Dlatego właśnie, konstruując dla tej grupy ofertę kursów zarządzania, zdecydowaliśmy się, jako zespół Skills, na zaproponowania szkoleń przez internet.

Sprzedaż internetowa artykułów dla biur

Prowadząc internetową sprzedaż artykułów dla biur mamy na uwadze przede wszystkim wygodę towarzyszącą zakupom. Obecnie mogą Państwo złożyć zamówienie bez wychodzenia z domu - za pośrednictwem naszego portalu. Znajduje się tutaj bardzo rozbudowana oferta, która pozwoli wprowadzić do codziennej obsługi administracyjnej nie tylko nowoczesne, ale przede wszystkim komfortowe i funkcjonalne zmiany. Wśród wielu proponowanych przez nas produktów znajdują się zarówno segregatory, bindownice, jak i systemy identyfikacyjne.

Księgowość Bydgoszcz

Fundamentem każdej firmy, cementem, który scala jej poszczególne działania, jest księgowość. To ona umożliwia opracowanie optymalizacji, skutecznych strategii rozwojowych, etc. Wszystkie te programy opierać się będą na solidnych podstawach rachunkowych, jeżeli tylko podejmą się państwo współpracy z naszą firmą. Jako licencjonowani specjaliści pragniemy zaoferować również mniej standardowe wsparcie, które pozwoli skorzystać z ulg podatkowych, odliczeń oraz wszelkich innych udogodnień finansowych.

Artykuły do biura

Nasze przedsiębiorstwo powstało z myślą o stworzeniu jednego miejsca, w którym mogą Państwo kompleksowo wyposażyć swoje biura. Proponujemy niezbędne urządzenia oraz materiały do prawidłowego funkcjonowania biura, jak też artykuły spożywcze, galanterię biurową, itd. W naszej ofercie znajda Państwo wyłącznie najwyższej jakości produkty wykonane z niezwykła estetyka oraz funkcjonalne. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszego asortymentu.

Biura rachunkowe Częstochowa

Od wielu lat zajmujemy się sporządzaniem kompletnej dokumentacji finansowej dla zarówno Klientów prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą, jak i duże przedsiębiorstwa. BMD to biuro rachunkowe w Częstochowie, które świadczy usługi księgowe oraz kadrowo-płacowe, w tym rozlicza koszty oraz tworzy regulaminy pracodawcy.

zadośćuczynienie za śmierć osoby bliskiej

Świadczymy pomoc w dochodzeniu odszkodowań. Oferujemy wsparcie w uzyskaniu rekompensaty finansowej, jaką jest zadośćuczynienie za śmierć bliskiej osoby w wyniku nieszczęśliwego zdarzenia, takiego jak m.in. wypadek komunikacyjny lub wypadek przy pracy. O wypłatę odszkodowania można ubiegać się nawet do 20 lat od daty zgonu.

Postępowanie sanacyjne

Postępowanie wierzycieli, zawieranie z nimi porozumienia, opracowanie planu restrukturyzacji przedsiębiorstwa - takie są elementy nowej ustawy, która weszła w życie w 2016 roku. Ma ona wpływ na min. postępowanie sanacyjne oraz układowe. Zapoznaj się z publikacjami, w których komentujemy i wyjaśniamy te zmiany.

książka przychodów

Nasze biuro rachunkowe mieści się w Warszawie. Na życzenie Klienta prowadzimy książki przychodów i rozchodów, opracowujemy raporty i sprawozdania oraz stanowimy kontrolę nad wszystkimi dokumentami, które są tworzone w firmie. Możemy też opracowywać umowy o pracę, umowy-zlecenie oraz inne. Zajmujemy się też działem kadr, wynagrodzeniami dla pracowników.