Catering Bydgoszcz

Szukasz idealnego lokalu, który zapewni Ci sycące, niezwykle smaczne jedzenie kuchni tureckiej i nie tylko? Odwiedź naszą restaurację Sułtan Kebab, proponującą doskonały catering w Bydgoszczy. Znajdujemy się w samym centrum, dzięki czemu łatwo do nas trafić. Nasze menu jest bardzo rozbudowane i posiada nie tylko pizzę czy kebab, ale także wiele innych przysmaków z doskonałym mięsem i świeżymi warzywami. Zapewniamy profesjonalną obsługę, szybki dowóz oraz atrakcyjne ceny, co pozwala nam na spełnienie wszystkich oczekiwań.

Producent stołów gastronomicznych

Jako firma, która od wielu lat specjalizuje się w wyposażaniu kuchni hotelowych i restauracyjnych wiemy, że potrzebują one takich urządzeń, które będą w stanie przyspieszyć codzienne czynności. Będąc producentem stołów gastronomicznych jesteśmy przekonani, że sprawdzą się w tym zadaniu nasze urządzenia.

Pizzeria Warszawa Centrum

Najlepsze i niepowtarzalna pizza w Warszawie czeka na Ciebie w naszej pizzerii. Bogate menu i niepowtarzalne smaki. Rasowa i jedyna w swoim rodzaju włoska przekąska to coś czego musisz spróbować nawet jeżeli jesteś tutaj tylko przejazdem. Zapraszamy do sprawdzenia naszego menu na stronie internetowej!

Natto sklep

Jesteś fanem azjatyckiej kultury i jej smaków? W naszym sklepie znajdziesz m.in. Natto - sfermentowaną soję, która bogata jest w błonnik i wpływa na prawidłowa pracę układu trawiennego. Produkt sojowy dostępny jest u nas w wersji bez dodatków oraz z zieloną herbatą, cukrem trzcinowym, ze śliwką umeboshi oraz z kimchi.