Catering Bydgoszcz

Szukasz idealnego lokalu, który zapewni Ci sycące, niezwykle smaczne jedzenie kuchni tureckiej i nie tylko? Odwiedź naszą restaurację Sułtan Kebab, proponującą doskonały catering w Bydgoszczy. Znajdujemy się w samym centrum, dzięki czemu łatwo do nas trafić. Nasze menu jest bardzo rozbudowane i posiada nie tylko pizzę czy kebab, ale także wiele innych przysmaków z doskonałym mięsem i świeżymi warzywami. Zapewniamy profesjonalną obsługę, szybki dowóz oraz atrakcyjne ceny, co pozwala nam na spełnienie wszystkich oczekiwań.

Producent stołów gastronomicznych

Jako firma, która od wielu lat specjalizuje się w wyposażaniu kuchni hotelowych i restauracyjnych wiemy, że potrzebują one takich urządzeń, które będą w stanie przyspieszyć codzienne czynności. Będąc producentem stołów gastronomicznych jesteśmy przekonani, że sprawdzą się w tym zadaniu nasze urządzenia.

zdrowe płatki

W naszym sklepie znajdziesz między innymi orzechy oraz suszone owoce, między innymi ananasy, brzoskwinie, daktyle oraz pistacje i nerkowce. Polecamy również zdrowe płatki kokosowe, które są źródłem na przykład magnezu, selenu oraz potasu. Mogą one służyć jako dodatek do wyrobów cukierniczych oraz jako delikatna przekąska.

sól w paluszkach

Oferta naszej firmy Braco to między inny porcjowanie produktów w saszetki. U nas znajdziesz cukier biały i trzcinowy, pieprz czy sól z logo firmy. Porcjowane produkty przydają się przede wszystkim w branży hotelarskiej, gastronomicznej czy spożywczych. Wejdź i sprawdź szczegóły naszej oferty. Jesteśmy do Waszej dyspozycji!

Ekspresy do kawy

Piękny wygląd, trwałość, nowoczesność, cicha praca, bezawaryjność i parzenie doskonałej w smaku kawy o idealnym zapachu i aromacie - to cechy jakimi powinien wyróżniać się dobry ekspres do kawy ciśnieniowy. Nasz sklep oferuje właśnie takie, sprawdzone produkty dla które w pełni spełnią Państwa oczekiwania. Zapraszamy.