Powietrzna pompa ciepła

Jesteśmy firmą proponującą profesjonalne rozwiązania w zakresie systemów grzewczych. Oferowana przez nas powietrzna pompa ciepła świetnie sprawdzi się na przykład w domkach letniskowych lub pomieszczeniach biurowych ze względu na szybkie działanie. Urządzenie to jest proste w instalacji oraz najpowszechniej stosowane w ogrzewaniach pomieszczeń.

Tektury w arkuszach

Nasze produkty cieszą się wysokim powodzeniem w zakładach produkcyjnych i w różnego rodzaju halach produkcyjnych. Tektury w arkuszach wykorzystywane są jako przekładki podczas pakowania, podkładki pod pudła, czy konkretne, pakowane towary. Nasza firma produkuje i dostarcza produkty w dowolnej ilości.

Laptop promocje

Chcemy sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów, dlatego oferujemy im sprzęt komputerowy w najlepszych cenach. Nasze promocje, to okazja na znalezienie wymarzonego notebooka. Oferowany przez nas laptop sprawdzi się zarówno w pracy i w domu, możesz prowadzić na nim statystki, tworzyć prezentacje, a w wolnym czasie grać w gry.

Toczenie CNC

Wykonując toczenie CNC zapewniamy naszym klientom profesjonalne usługi na najwyższym poziomie. Dysponujemy nowoczesnymi maszynami, wśród których każdy nasz klient może otrzymać to, czego oczekuje. Powierz nam toczenie CNC i przekonaj się, że nasze usługi z pewnością sprostają Twoim oczekiwaniom. Zapewniamy pełną satysfakcję z efektów tej współpracy.

frezy do pvc

Firma Frezwid to prawdziwy specjalista w zakresie dostarczania najwyższej jakości narzędzi oraz akcesoriów przeznaczonych do wykonywania stolarki okiennej i drzwiowej. W naszej ofercie znajdziecie między innymi nowoczesne frezy do pvc, które doskonale sprawdzą się przy obróbce tworzyw sztucznych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

opakowania z tworzyw sztucznych

Nasza firma z wieloletnim doświadczeniem specjalizuje się w produkowaniu różnego rodzaju pojemników kosmetycznych i farmaceutycznych. Bech Packaging wytwarza opakowania z tworzyw sztucznych. Nasze produkty są najwyższej jakości, aby zadowolić każdego, nawet najbardziej wymagającego klienta. Sprawdź ofertę na naszej stronie internetowej i skontaktuj się.

Strony internetowe Bydgoszcz

Jesteśmy agencją interaktywną, która już od 12 lat obsługuje strony internetowe największych klientów w Polsce. Nasze biuro w Bydgoszczy świadczy usługi pozycjonowania i brandingu, a oprócz tego także social media. Nasi pracownicy posiadają niezbędną wiedzę i doświadczenie, by pomóc Państwu w osiąganiu zamierzonych celów, a dedykowany opiekun jest zawsze gotowy do pomocy.

program do projektowania mebli

Program do projektowania mebli, jaki znajdziecie Państwo w naszym asortymencie to rozwiązanie, jakie cieszy się dużym uznaniem i zainteresowaniem ze strony naszych zadowolonych klientów. Bowiem nasz program do projektowania mebli, jaki u nas zakupili pozwolił im na zwiększenie wydajności i przyspieszenie wykonywania prac.

stoły laboratoryjne

W naszej ofercie mamy meble przeznaczone do specjalistycznych pomieszczeń. Oferowane przez nas stoły laboratoryjne stworzone są na wielu konstrukcjach. Wyposażone zostały w duże blaty robocze, stworzone z chemioodpornych materiałów. W ofercie mamy również modele o wzmocnionej konstrukcji oraz stanowiska ze zlewozmywakiem.

mbm serwis

Wychodzimy z założenia, że dobrze działające urządzenie to klucz do zrealizowania wcześniej ustalonego planu. Wszyscy nasi pracownicy tworzą i pracują na wspólny sukces dla MBM. Serwis, wymiana urządzeń czy po prostu zaopatrywanie klientów w najwyższej jakości sprzęt elektroniczny to jedne z wielu zadań, które stawiamy przed sobą.

instalacje fotowoltaiczne

Jeśli potrzebne są Wam instalacje fotowoltaiczne, jakie stanowią sposób na uzyskiwanie mniejszych kosztów związanych z ekstrapolacją danego budynku, jaki posiadamy zachęcamy do skorzystania z naszej oferty, gdzie znajdziecie rozwiązania, jakie sprawdzą się także w domach prywatnych naszych klientów.

drukarki rolowe

Oferta przygotowana z myślą o dużych zakładach przemysłowych wyspecjalizowanych w projektowaniu grafik i przenoszeniu ich na tkaniny. Drukarki rolowe to idealna opcja, pozwalająca na uzyskanie znakomitych rezultatów pod względem szybkości nanoszenia wzoru, intensywności koloru, a także różnorodności produktowej.

System kolejkowy

Właściciele tych sklepów stawiają na jakość obsługi klienta, na to by przed kasą nie tworzyła się zbyt długa kolejka, więc tworzą stanowiska ekspresowe. Tak jest w dużych super czy hipermarketach, ale jeszcze w małych sklepikach niekoniecznie jest taka jakość obsługi klienta. Wchodząc do małego, często zatłoczonego punktu sprzedaży, możemy doświadczyć nieuprzejmości ekspedientki. System kolejkowy to najlepszy sposób na kolejkę.

mocowania fotowoltaiczne

W ofercie naszej firmy, oprócz pomp ciepła, można znaleźć także mocowania fotowoltaiczne. Panele słoneczne są już znane na polskim rynku od paru lat. Jak wiadomo, jest to rozwiązanie zarówno ekologiczne, jak i praktyczne. Urządzenie wykorzystuje energię ze słońca, dzięki czemu nie płacimy rachunków za ogrzewanie.

Rejestracja domeny

Firma oferuje usługi internetowe przydatne przy prowadzeniu stron www. Rejestracja domeny oznacza wpisanie nazwy do ewidencji, po zawarciu umowy abonamentowej. Możliwe jest nadanie polskiego lub zagranicznego adresu, przedłużanego co rok w korzystnej cenie. Klient zarządza swoimi nazwami i transferami z poziomu jednego konta.

Stoły szlifierskie

Nasza firma zajmuje się tworzeniem kompleksowych rozwiązań służących do usuwania zanieczyszczeń powietrza powstałych w wyniku procesów produkcyjnych. Oferujemy między innymi nowoczesne i niezawodne instalacje odpylania, które pozwolą na bezpieczne wykonywanie pracy. W naszym asortymencie znajdują się między innymi stoły szlifierskie, przeznaczone do wykonywania prac polersko-szlifierskich. Wyposażone są one w zintegrowany odciąg pyłów oraz wentylator z sekcją filtracji. Zapraszamy do zapoznania się z dokładnymi danymi technicznymi proponowanych przez nas urządzeń.

Wentylator przemysłowy

Proponowane na naszej stronie internetowej urządzenia cenione są za wydajność oraz efektywność działania. Nie dziwi więc fakt, że każdy wentylator przemysłowy cieszy się doskonałą opinią. Może być z powodzeniem wykorzystywany w obiektach takich, jak zakłady produkcyjne czy pomieszczenia gospodarcze.

Akumulatorownia dla wózków widłowych

Dobrze wiesz, że aby produkcja szła sprawnie, potrzebne są odpowiednie urządzenia do przewożenia towarów oraz sprzęty ładujące. Akumulatorownia dla wózków widłowych to właśnie odpowiednia maszyna ładująca. Jest to urządzenie uniwersalne, o solidnej konstrukcji, które jest kompatybilne z bateriami trakcyjnymi o różnych napięciach.

Plotery

Nasza firma specjalizuje się w dostarczaniu najwyższej jakości maszyn do cięcia i druku na dowolnych materiałach od drewna, przez tworzywo sztuczne, po kamień. Dostępne są plotery tnące, laserowe, frezujące, strunowe, termiczne czy stołowe, produkowane przez renomowane marki, cieszące się dużą popularnością.