Powietrzna pompa ciepła

Jesteśmy firmą proponującą profesjonalne rozwiązania w zakresie systemów grzewczych. Oferowana przez nas powietrzna pompa ciepła świetnie sprawdzi się na przykład w domkach letniskowych lub pomieszczeniach biurowych ze względu na szybkie działanie. Urządzenie to jest proste w instalacji oraz najpowszechniej stosowane w ogrzewaniach pomieszczeń.

Laminatory

W naszym asortymencie znajdziesz wysokiej jakości urządzenia oraz akcesoria przeznaczone do kompleksowego wyposażeniu biura. Polecamy między innymi nowoczesne laminatory, pozwalające na zgrzewanie na gorąco zarówno dokumentów w formacie A3 jak i A4. Zapewniamy przystępne ceny oraz szybką realizację zamówienia.

Tektury w arkuszach

Nasze produkty cieszą się wysokim powodzeniem w zakładach produkcyjnych i w różnego rodzaju halach produkcyjnych. Tektury w arkuszach wykorzystywane są jako przekładki podczas pakowania, podkładki pod pudła, czy konkretne, pakowane towary. Nasza firma produkuje i dostarcza produkty w dowolnej ilości.

Laptop promocje

Chcemy sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów, dlatego oferujemy im sprzęt komputerowy w najlepszych cenach. Nasze promocje, to okazja na znalezienie wymarzonego notebooka. Oferowany przez nas laptop sprawdzi się zarówno w pracy i w domu, możesz prowadzić na nim statystki, tworzyć prezentacje, a w wolnym czasie grać w gry.

Piece laboratoryjne

W naszej ofercie znaleźć można nowoczesne i niezawodne piece laboratoryjne. Dysponujemy zarówno modelami hartowniczymi z gazoszczelną retortą, jak i komorowymi niskotemperaturowymi. Ponadto można u nas nabyć dejonizatory i specjalistyczne suszarnie, a także inne elementy wyposażenia placówek diagnostyczno-medycznych.

Toczenie CNC

Wykonując toczenie CNC zapewniamy naszym klientom profesjonalne usługi na najwyższym poziomie. Dysponujemy nowoczesnymi maszynami, wśród których każdy nasz klient może otrzymać to, czego oczekuje. Powierz nam toczenie CNC i przekonaj się, że nasze usługi z pewnością sprostają Twoim oczekiwaniom. Zapewniamy pełną satysfakcję z efektów tej współpracy.

frezy do pvc

Firma Frezwid to prawdziwy specjalista w zakresie dostarczania najwyższej jakości narzędzi oraz akcesoriów przeznaczonych do wykonywania stolarki okiennej i drzwiowej. W naszej ofercie znajdziecie między innymi nowoczesne frezy do pvc, które doskonale sprawdzą się przy obróbce tworzyw sztucznych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

opakowania z tworzyw sztucznych

Nasza firma z wieloletnim doświadczeniem specjalizuje się w produkowaniu różnego rodzaju pojemników kosmetycznych i farmaceutycznych. Bech Packaging wytwarza opakowania z tworzyw sztucznych. Nasze produkty są najwyższej jakości, aby zadowolić każdego, nawet najbardziej wymagającego klienta. Sprawdź ofertę na naszej stronie internetowej i skontaktuj się.

Strony internetowe Bydgoszcz

Jesteśmy agencją interaktywną, która już od 12 lat obsługuje strony internetowe największych klientów w Polsce. Nasze biuro w Bydgoszczy świadczy usługi pozycjonowania i brandingu, a oprócz tego także social media. Nasi pracownicy posiadają niezbędną wiedzę i doświadczenie, by pomóc Państwu w osiąganiu zamierzonych celów, a dedykowany opiekun jest zawsze gotowy do pomocy.

program do projektowania mebli

Program do projektowania mebli, jaki znajdziecie Państwo w naszym asortymencie to rozwiązanie, jakie cieszy się dużym uznaniem i zainteresowaniem ze strony naszych zadowolonych klientów. Bowiem nasz program do projektowania mebli, jaki u nas zakupili pozwolił im na zwiększenie wydajności i przyspieszenie wykonywania prac.

stoły laboratoryjne

W naszej ofercie mamy meble przeznaczone do specjalistycznych pomieszczeń. Oferowane przez nas stoły laboratoryjne stworzone są na wielu konstrukcjach. Wyposażone zostały w duże blaty robocze, stworzone z chemioodpornych materiałów. W ofercie mamy również modele o wzmocnionej konstrukcji oraz stanowiska ze zlewozmywakiem.

Centra CNC

W asortymencie naszej firmy znajdziecie urządzenia, wykorzystywane w przemyśle metalurgicznym i nie tylko. Znajdziecie u nas między innymi wytrzymałe i niezawodne centra CNC. Przygotowane w ofercie zostały również frezarki czy też inne maszyny do obróbki metalu, blach, rur poprzez ich cięcie czy wyginanie.

mbm serwis

Wychodzimy z założenia, że dobrze działające urządzenie to klucz do zrealizowania wcześniej ustalonego planu. Wszyscy nasi pracownicy tworzą i pracują na wspólny sukces dla MBM. Serwis, wymiana urządzeń czy po prostu zaopatrywanie klientów w najwyższej jakości sprzęt elektroniczny to jedne z wielu zadań, które stawiamy przed sobą.

Energoelektronika

W pracy kierujemy się wartościami, które są ważne w życiu prywatnym, dlatego swoje obowiązki wykonujemy z zamiłowania i pasji. Dla nas jest nią energoelektronika. Świadczymy usługi montażu oraz serwisu urządzeń odpowiadających za przepływ prądu. Ponadto oferujemy produkcję, a także sprzedaż komponentów m.in. podzespołów.

instalacje fotowoltaiczne

Jeśli potrzebne są Wam instalacje fotowoltaiczne, jakie stanowią sposób na uzyskiwanie mniejszych kosztów związanych z ekstrapolacją danego budynku, jaki posiadamy zachęcamy do skorzystania z naszej oferty, gdzie znajdziecie rozwiązania, jakie sprawdzą się także w domach prywatnych naszych klientów.

drukarki rolowe

Oferta przygotowana z myślą o dużych zakładach przemysłowych wyspecjalizowanych w projektowaniu grafik i przenoszeniu ich na tkaniny. Drukarki rolowe to idealna opcja, pozwalająca na uzyskanie znakomitych rezultatów pod względem szybkości nanoszenia wzoru, intensywności koloru, a także różnorodności produktowej.