Powietrzna pompa ciepła

Jesteśmy firmą proponującą profesjonalne rozwiązania w zakresie systemów grzewczych. Oferowana przez nas powietrzna pompa ciepła świetnie sprawdzi się na przykład w domkach letniskowych lub pomieszczeniach biurowych ze względu na szybkie działanie. Urządzenie to jest proste w instalacji oraz najpowszechniej stosowane w ogrzewaniach pomieszczeń.

Laminatory

W naszym asortymencie znajdziesz wysokiej jakości urządzenia oraz akcesoria przeznaczone do kompleksowego wyposażeniu biura. Polecamy między innymi nowoczesne laminatory, pozwalające na zgrzewanie na gorąco zarówno dokumentów w formacie A3 jak i A4. Zapewniamy przystępne ceny oraz szybką realizację zamówienia.

Tektury w arkuszach

Nasze produkty cieszą się wysokim powodzeniem w zakładach produkcyjnych i w różnego rodzaju halach produkcyjnych. Tektury w arkuszach wykorzystywane są jako przekładki podczas pakowania, podkładki pod pudła, czy konkretne, pakowane towary. Nasza firma produkuje i dostarcza produkty w dowolnej ilości.

Laptop promocje

Chcemy sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów, dlatego oferujemy im sprzęt komputerowy w najlepszych cenach. Nasze promocje, to okazja na znalezienie wymarzonego notebooka. Oferowany przez nas laptop sprawdzi się zarówno w pracy i w domu, możesz prowadzić na nim statystki, tworzyć prezentacje, a w wolnym czasie grać w gry.

Piece laboratoryjne

W naszej ofercie znaleźć można nowoczesne i niezawodne piece laboratoryjne. Dysponujemy zarówno modelami hartowniczymi z gazoszczelną retortą, jak i komorowymi niskotemperaturowymi. Ponadto można u nas nabyć dejonizatory i specjalistyczne suszarnie, a także inne elementy wyposażenia placówek diagnostyczno-medycznych.

Presostat niskich ciśnień

Jesteśmy doświadczoną firmą, która dostarcza na polski rynek specjalistyczną aparaturę kontrolno-pomiarową, jak czujnik przepływu powietrza czy wiatromierz. W naszej ofercie znaleźć można zarówno produkty renomowanych firm europejskich, jak i te własnej produkcji. Bez względu na to czy klient kupuje czujnik temperatury, presostat niskich ciśnień czy czujnik przepływu powietrza, może liczyć na najwyższą jakość produktu i niezawodność jego działania. Serdecznie zapraszamy!

Toczenie CNC

Wykonując toczenie CNC zapewniamy naszym klientom profesjonalne usługi na najwyższym poziomie. Dysponujemy nowoczesnymi maszynami, wśród których każdy nasz klient może otrzymać to, czego oczekuje. Powierz nam toczenie CNC i przekonaj się, że nasze usługi z pewnością sprostają Twoim oczekiwaniom. Zapewniamy pełną satysfakcję z efektów tej współpracy.

frezy do pcv

Firma Frezwid to prawdziwy specjalista w zakresie dostarczania najwyższej jakości narzędzi oraz akcesoriów przeznaczonych do wykonywania stolarki okiennej i drzwiowej. W naszej ofercie znajdziecie między innymi nowoczesne frezy do pcv, które doskonale sprawdzą się przy obróbce tworzyw sztucznych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

opakowania z tworzyw sztucznych

Nasza firma z wieloletnim doświadczeniem specjalizuje się w produkowaniu różnego rodzaju pojemników kosmetycznych i farmaceutycznych. Bech Packaging wytwarza opakowania z tworzyw sztucznych. Nasze produkty są najwyższej jakości, aby zadowolić każdego, nawet najbardziej wymagającego klienta. Sprawdź ofertę na naszej stronie internetowej i skontaktuj się.

oświetlenie hal przemysłowych

Każdy magazyn czy przedsiębiorstwo wymaga wyposażenia go w odpowiednie lampy. Oświetlenie hal przemysłowych, jakie oferujemy Państwu w asortymencie firmy to materiały, dzięki którym nie tylko zadbacie o odpowiednią jasność i ilość lumenów, ale i znacząco obniżycie codzienne koszty. Serdecznie polecamy!

Strony internetowe Bydgoszcz

Jesteśmy agencją interaktywną, która już od 12 lat obsługuje strony internetowe największych klientów w Polsce. Nasze biuro w Bydgoszczy świadczy usługi pozycjonowania i brandingu, a oprócz tego także social media. Nasi pracownicy posiadają niezbędną wiedzę i doświadczenie, by pomóc Państwu w osiąganiu zamierzonych celów, a dedykowany opiekun jest zawsze gotowy do pomocy.

program do projektowania mebli

Program do projektowania mebli, jaki znajdziecie Państwo w naszym asortymencie to rozwiązanie, jakie cieszy się dużym uznaniem i zainteresowaniem ze strony naszych zadowolonych klientów. Bowiem nasz program do projektowania mebli, jaki u nas zakupili pozwolił im na zwiększenie wydajności i przyspieszenie wykonywania prac.

stoły laboratoryjne

W naszej ofercie mamy meble przeznaczone do specjalistycznych pomieszczeń. Oferowane przez nas stoły laboratoryjne stworzone są na wielu konstrukcjach. Wyposażone zostały w duże blaty robocze, stworzone z chemioodpornych materiałów. W ofercie mamy również modele o wzmocnionej konstrukcji oraz stanowiska ze zlewozmywakiem.

Klawiatury dla graczy

W świecie elektronicznej rozrywki, aby w pełni cieszyć się najnowszymi tytułami potrzebny jest wysokiej jakości sprzęt. Proponowane przez nas klawiatury dla graczy świetnie sprawdzą się zarówno w strzelankach, jak i rozbudowanych strategiach. Nasze produkty są kompatybilne z większością komputerów dostępnych na rynku.

Centra CNC

W asortymencie naszej firmy znajdziecie urządzenia, wykorzystywane w przemyśle metalurgicznym i nie tylko. Znajdziecie u nas między innymi wytrzymałe i niezawodne centra CNC. Przygotowane w ofercie zostały również frezarki czy też inne maszyny do obróbki metalu, blach, rur poprzez ich cięcie czy wyginanie.