Nauka salsy

Jesteśmy przekonani, że w tańcu nie chodzi głównie o figury i wyuczone kroki, a o pasję i wyzwolenie własnej energii. Nauka salsy w naszej szkole tańca to zapoznanie się ze swoim ciałem oraz rozrywka. Nauczenie się tego rytmicznego i swobodnego tańca w parach z pewnością zaprocentuje na zabawach w klubach i na imprezach, gdzie latynoskie klimaty stają się coraz popularniejsze.

części do hulajnogi

Mamy w swoim sklepie internetowym obszerny dział customowy - znajdziesz w nim części do hulajnogi. Od kółek, przez zaciski, po gripy - mamy wszystko, czego potrzebujesz do swojego ulubionego jednośladu. Szeroki wybór nakładek na nie sprawi, że uzyska on swoją indywidualność oraz oryginalność. Wybierz swoją i ciesz się ulubionymi kolorami na swoim pojeździe.

Mostki kierownicy

Wspornik tego, czym kierujesz swój jednoślad, zawiera połączenie z rurą sterową widelca. Jest rowerowym komponentem o niebagatelnym znaczeniu, ponieważ od jego odpowiedniego ustawienia zależy jazda, nie tylko jej komfort. Mamy w sklepie internetowym popularnie zwane mostki kierownicy, w różnych rodzajach i o różnych parametrach.

Wspinaczka sklep

My - pasjonaci i miłośnicy gór, poszukujący najlepszego sprzętu dla uprawianie tego wspaniałego sportu. Zauważając brak naprawdę profesjonalnego sklepu skupiającego się na wspinaczce stworzyliśmy stronę internetową, na której znajdziesz mnóstwo produktów z tego zakresu: chwyty (klamy, stopnie, oblaki etc.), struktury, chwytotablice i wiele innych.

Buty piłkarskie sklep internetowy

Nim rozpoczniemy przygodę z footballem, warto wyposażyć się w podstawowe elementy ubioru. Na pierwszy trening warto zabrać ze sobą standardowy strój ćwiczebny oraz buty piłkarskie. Sklep internetowy, który prowadzimy z myślą o adeptach tego sportu, oferuje bogaty wybór zarówno obuwia, jak i trykotów.