Nauka salsy

Jesteśmy przekonani, że w tańcu nie chodzi głównie o figury i wyuczone kroki, a o pasję i wyzwolenie własnej energii. Nauka salsy w naszej szkole tańca to zapoznanie się ze swoim ciałem oraz rozrywka. Nauczenie się tego rytmicznego i swobodnego tańca w parach z pewnością zaprocentuje na zabawach w klubach i na imprezach, gdzie latynoskie klimaty stają się coraz popularniejsze.

Wspinaczka sklep

My - pasjonaci i miłośnicy gór, poszukujący najlepszego sprzętu dla uprawianie tego wspaniałego sportu. Zauważając brak naprawdę profesjonalnego sklepu skupiającego się na wspinaczce stworzyliśmy stronę internetową, na której znajdziesz mnóstwo produktów z tego zakresu: chwyty (klamy, stopnie, oblaki etc.), struktury, chwytotablice i wiele innych.

Buty piłkarskie sklep internetowy

Nim rozpoczniemy przygodę z footballem, warto wyposażyć się w podstawowe elementy ubioru. Na pierwszy trening warto zabrać ze sobą standardowy strój ćwiczebny oraz buty piłkarskie. Sklep internetowy, który prowadzimy z myślą o adeptach tego sportu, oferuje bogaty wybór zarówno obuwia, jak i trykotów.

Pokoje blisko morza

Obiekt turystyczny oferuje kwatery zlokalizowane nieopodal plaży nad Bałtykiem. Można tutaj wynająć komfortowe pokoje blisko morza. Nad brzeg prowadzi oświetlony deptak pośród lasu, który można przebyć na pieszo, rowerem czy hulajnogą. W okolicy znajduje się dużo atrakcji turystycznych, między innymi latarnia.