Nauka salsy

Jesteśmy przekonani, że w tańcu nie chodzi głównie o figury i wyuczone kroki, a o pasję i wyzwolenie własnej energii. Nauka salsy w naszej szkole tańca to zapoznanie się ze swoim ciałem oraz rozrywka. Nauczenie się tego rytmicznego i swobodnego tańca w parach z pewnością zaprocentuje na zabawach w klubach i na imprezach, gdzie latynoskie klimaty stają się coraz popularniejsze.

Pokoje blisko morza

Obiekt turystyczny oferuje kwatery zlokalizowane nieopodal plaży nad Bałtykiem. Można tutaj wynająć komfortowe pokoje blisko morza. Nad brzeg prowadzi oświetlony deptak pośród lasu, który można przebyć na pieszo, rowerem czy hulajnogą. W okolicy znajduje się dużo atrakcji turystycznych, między innymi latarnia.

Poduszki do jogi

Oferowana przez nas profesjonalna poduszka do jogi stanowi jeden z podstawowych akcesoriów, który potrzebnym jest podczas wykonywania danych ćwiczeń. Znajdziecie u nas liczne sprzęty, za sprawą jakich możecie wspomagać swój trening. Polecane przez nas produkty pozwalają na lepsze efekty, jakie chcecie osiągnąć.