kurs pilates

Przygotowaliśmy wyjątkową ofertę - z nami odzyskają Państwo piękną i zgrabną sylwetkę - nasz pilates to niezawodny zestaw ćwiczeń, które są połączeniem bogactwa technik oddychania oraz tańca i gimnastyki. Kurs oferujemy dla tych z Państwa, którzy pragną poznać wszelkie tajniki tej techniki oraz po odbyciu takiego kursu zacząć uczyć - stać się profesjonalnym trenerem. Nasz kurs pilates prowadzony jest profesjonalnie, posiada ustalony, specjalistyczny program, dzięki któremu szybko osiągną Państwo upragniony cel. Dla zdrowia Państwa i przyszłych klientów.

Nauka salsy

Jesteśmy przekonani, że w tańcu nie chodzi głównie o figury i wyuczone kroki, a o pasję i wyzwolenie własnej energii. Nauka salsy w naszej szkole tańca to zapoznanie się ze swoim ciałem oraz rozrywka. Nauczenie się tego rytmicznego i swobodnego tańca w parach z pewnością zaprocentuje na zabawach w klubach i na imprezach, gdzie latynoskie klimaty stają się coraz popularniejsze.

Koszulka reprezentacji polski

Już dzisiaj zajrzyj na naszą stronę internetową i sprawdź co możemy Ci zaoferować jeśli chodzi o koszulki reprezentacji Polski i ulubionych drużyn. Nasza oferta zainteresuje każdego prawdziwego kibica, niezależnie od tego czy będą to koszulki FC Barcelona czy Real Madryt. Możesz u nas zakupić takie produkty jak koszulka reprezentacji Polski, ale także piłki, kurtki, buty, bluzy, spodnie.