Iluzjoniści

A może tak zamiast zwykłego konferansjera zaprosić magika? Iluzjoniści to sprawdzony sposób na zadziwienie i rozbawienie gości. A Just Edi Show z pewnością należy do najlepszych. Ten niepozbawiony poczucia humoru artysta przedstawi szereg oryginalnych i niepowtarzalnych sztuczek, które okażą się najlepszym urozmaiceniem przyjęcia, eventu lub imprezy firmowej. Sprawdź go już teraz!

Striptizerka na wieczór kawalerski

Ostatnie chwile na wolności warto spędzić w zgranym i... dyskretnym gronie. Heartbreakers oferuje kompleksową organizację imprez dla panów. Proponowana przez nas striptizerka na wieczór kawalerski sprawi, że pan młody jeszcze nieraz zastanowi się nad słusznością swojej decyzji. Gorąca galeria na naszej stronie jest tego najlepszym dowodem. Sprawdź ją już teraz!

Lego Batman Movie

Jeśli Twoje dziecko jest fanem przygód superbohaterów to u nas znajdzie klocki, które pozwolą mu rozwijać swoją wyobraźnię przy pomocy swoich ulubionych postaci. W naszym asortymencie znajduje się cała masa zestawów Lego Batman Movie. Dzięki nim Twoje dziecko będzie mogło samodzielnie zaprowadzić porządek w Gotham City.