Drukarnia Poznań

Realizujemy zlecenia na różnorodne wydruki, przy których korzystamy z techniki offsetowej (rozmiary standardowe, do B0). Zakład Poligraficzny Moś i Łuczak to rodzinna firma, zatrudniamy jednak aż 60 pracowników, którzy wykonują dla nas nie tylko kalendarze, ulotki czy wizytówki. Specjalnością drukarni są bowiem złożone prace introligatorskie. Ich druk, to połączenie pasji, zdobywanej przez lata wiedzy i doświadczenia. Efektem są nagrody przyznawane podczas zagranicznych konkursów poligraficznych.

ekrany ledowe

W naszym asortymencie znajdziesz reklamowe tablice diodowe o zróżnicowanych parametrach, funkcjach oraz możliwościach ustawień. Ekrany ledowe produkowane przez polską firmę LedTechnology to wyroby odznaczające się trwałością, innowacyjnością oraz atrakcyjnym wyglądem. Szukasz ciekawego nośnika reklamowego? Zapraszamy do współpracy.

akcesoria reklamowe bielsko biała

Chcesz profesjonalnie podejść do promocji swojej firmy? Nasz sklep z Bielska-Białej oferuje niezbędne akcesoria reklamowe, bez których trudno byłoby stworzyć stabilny, trwały baner czy szyld. Znajdziesz u nas klipsy, mocowania, a także oczka do banerów, zarówno plastikowe, jak i ocynkowane. Proponujemy także stojaki na wizytówki.

Opakowania ozdobne

Chcesz podarować ukochanej osobie cenny drobiazg? Biżuteria musi być odpowiednio wyeksponowana. Zwróć zatem uwagę na opakowanie ozdobne, w którym podarujesz upominek. Najlepsze i najbardziej wytrzymałe są dostępne w naszej ofercie - producenta opakowań. Specjalizujemy się w produkcji i dystrybucji pudełek na prezenty, ale nie tylko.

Etykiety Łódź

Nasza drukarnia Polistar z Łodzi zajmuje się drukowaniem etykiet PCV, a także papierowych i kartonowych. Wykorzystujemy najlepsze techniki druku oraz rozbudowany, nowoczesny park maszyn, pozwalający nam na kompleksowe usługi. Wykonujemy metki także w niestandardowych kształtach. Oferujemy atrakcyjne ceny.

Paznokcie 2023

Przyjrzeliśmy się tegorocznym trendom manicure i już wiemy, jakie kolory lakierów będą dominować w salonach kosmetycznych. W 2023 roku będą dominować paznokcie średniej długości. Co więcej, kobiety postawią na lakiery w odcieniach beżu i brązu z takimi dodatkami, jak subtelne wzory oraz drobne kryształki.

solidne torby bawełniane producent

Jesteśmy rodzinną firmą z Podlasia, naszą misją jest zaopatrywanie klientów w materiałowe akcesoria najwyższej jakości. Jako producent oferujemy solidne torby bawełniane, na których nadrukujemy wybrane przez ciebie frazy, loga albo ilustracje. Posiadamy wiele modeli o różnym rozmiarze i z różnymi typami uchwytów, a także w różnych wersjach kolorystycznych, np. zielony i czerwony. Naszymi klientami są zazwyczaj firmy, które chcą wypromować sobie i swoje usługi poprzez podarowanie swoim klientom upominków.