kosze upominkowe warszawa

Firma Magia Prezentów z Warszawy świadczy profesjonalne usługi w zakresie przygotowywania dopasowanych do indywidualnych potrzeb koszy upominkowych. To doskonała propozycja na atrakcyjny, a przy tym praktyczny prezent świąteczny dla pracowników czy klientów Państwa przedsiębiorstwa, który pomaga wzmacniać relacje firmowe oraz budować pozytywny wizerunek marki.

Drukarnia Poznań

Realizujemy zlecenia na różnorodne wydruki, przy których korzystamy z techniki offsetowej (rozmiary standardowe, do B0). Zakład Poligraficzny Moś i Łuczak to rodzinna firma, zatrudniamy jednak aż 60 pracowników, którzy wykonują dla nas nie tylko kalendarze, ulotki czy wizytówki. Specjalnością drukarni są bowiem złożone prace introligatorskie. Ich druk, to połączenie pasji, zdobywanej przez lata wiedzy i doświadczenia. Efektem są nagrody przyznawane podczas zagranicznych konkursów poligraficznych.

Oklejanie samochodów Katowice

Chcesz stworzyć reklamę, która dotrze w bardzo krótkim czasie do dużej liczby odbiorców? W takim razie zachęcamy do skorzystania z oferty naszej agencji Print Design, która zajmuje się między innymi oklejaniem samochodów w Katowicach. Stworzenie mobilnej reklamy na pojeździe należącym do firmy jest niezwykle skutecznym, a przy tym niedrogim sposobem na zbudowanie wizerunku swojego przedsiębiorstwa. Wykonujemy reklamy za pomocą specjalistycznego sprzętu i materiałów, tworząc trwałą ozdobę. Oferujemy niskie ceny.

Torby bawełniane

Polecamy naszym Klientom tory bawełniane z nadrukiem, w także modele z długim i krótkim uchem lub z dnem. Umieszczamy na nich dowolną grafikę, napis czy logo. Zapewniamy przystępne ceny i szeroki wybór rozwiązań, które łączy trwałość i walory estetyczne. Zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą.

Billboardy

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy, z której pomocą już nie będziesz musiał martwić się o popularność swoich usług czy produktów. Jet Line proponuje między innymi billboardy rozwieszone w najlepszych miejscach w mieście, a także na popularnych trasach samochodowych. Proponowane przez nich tablice reklamowe proponowane w ramach Motorway to sieć idealnie nadająca się do promocji między innymi miast czy regionów, a także różnego typu punktów usługowych oraz centrów handlowych. Przekonaj się sam!

ekrany ledowe

W naszym asortymencie znajdziesz reklamowe tablice diodowe o zróżnicowanych parametrach, funkcjach oraz możliwościach ustawień. Ekrany ledowe produkowane przez polską firmę LedTechnology to wyroby odznaczające się trwałością, innowacyjnością oraz atrakcyjnym wyglądem. Szukasz ciekawego nośnika reklamowego? Zapraszamy do współpracy.

Drukarnia

Jeśli potrzebna jest Państwu profesjonalna drukarnia, to Poznań jest obszarem, na terenie którego znajdziecie Państwo naszą firmę, gdzie przygotujemy dla Państwa liczne gadżety reklamowe, takie jak ulotki, banery, plakaty czy nawet pieczątki. Zapraszamy do skorzystania z naszej atrakcyjnej oferty oraz kontaktu.

GPEC Opinie

Szukasz pracy w branży energetycznej na terenie Pomorza? Nasza firma jest liderem wśród lokalnych dostawców ciepła oraz energii elektrycznej. Obecnie zatrudniamy prawie 500 osób i chętnie poszerzymy nasz zespół. Szukamy osób z uprawnieniami, ale i doceniamy także potencjał. Aplikuj do Grupy GPEC. Opinie o procesie rekrutacji są mile widziane!

gadżety reklamowe z nadrukiem

Jeśli potrzebne są Wam gadżety reklamowe z nadrukiem, na jakich zostanie wiernie odwzorowany wybrany przez Was projekt graficzny zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Przygotowane w niej zostały nowoczesne rozwiązania skierowane do firm poszukujących sposobu na nienachlane promowanie prowadzonej działalności.

Plotery pigmentowe

Zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty, w której znajdują się m.in. wysokiej jakości plotery pigmentowe. Polecamy nasze wydajne produkty, które świetnie sprawdzają się np. do drukowania planów, plakatów, map czy projektów architektonicznych. Dodatkowo, są one ciche i eleganckie, dzięki czemu nie będą przeszkadzać w biurowej pracy.